fbpx
Друзі, ми працюємо. Все буде Україна!

Як зробити ремонт квартири своїми руками.

Статті та поради від РеалБудСервіс.


Ремонт квартири

Дуже багато запитань, чи робимо ми ремонти квартир віддалено, при відсутності замовників на місті? Так, робимо і дуже багато. Досвід вже величезний.

Ремонт та реконструкція будинку

Компанія РеалБудСервіс накопичила дуже багатий та успішний досвід з реконструкції будинків часів радянської забудови будь-якої складності, як звичайних будинків, так і маленьких літніх будиночків на дачах.

monopoliya

Друзі, ринок ремонтних та будівельних робіт завжди був і надалі буде дуже конкурентним. Є велика кількість ресурсів, сайтів, оголошень, рекомендацій знайомих, та інших джерел, де можна знайти виконавців для будь-якого завдання і це не погано.

koshtorys
Ціни робіт на етапі складання кошторису, незважаючи на їх фіксованість у прайсі, ринковість, залежить у тому числі від їх обсягів та складності. Застосування в ремонті нестандартних матеріалів, та видів робіт впливає на формування ціни в першу чергу.

calc online

Це саме розповсюджене питання, яке нам задають наші замовники. Як зрозуміти, прикинути, порахувати, скажіть діапазон цін? Купили (чи хочемо купити) квартиру, дім. Як це робиться? Скільки коштують ті чи інші роботи?

remont v novostroyke

Питання, з чого почати ремонт з нуля, кого найняти, де та за якою ціною придбати матеріали, залишаються актуальними як для тих хто вперше робить ремонт, так і для тих хто мав досвід таких робіт раніше. 

remont v kvartire

Якщо планується кардинальний ремонт квартири, або вам необхідний ремонт квартири в новобудові (з нуля), то починати ремонтні роботи варто зі створення дизайн-проєкту, або з самостійно створеного плану ремонтних робіт, які по перше будуть основою для підрахунку бюджету (складання кошторису) вашого ремонту і по друге основним документом упродовж всього ремонту для окремих спеціалістів і виконроба.

Отправить
Отправить
Отправить
Отправить